نشاني : تهران - بلوار آفريقا - نرسيده به ظفر - كوي يزدان پناه - پلاك 77

 

در تاريخ 7 / 7 / 93 دانش آموزان پايه دوم و سوم به همراه مربيان خود به سينما فيلم شهر موش ها رفتند و از ديدن فيلم لذت بردند .

 

 

 

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  * 

قابل توجه اولياء گرامي ؛

فردا يك شنبه 6 / 7 / 93 اولين جلسه ورزش دانش آموزان برگزار مي شود . خواهشمند است دانش آموزان حتما با لباس ورزشي در مدرسه حاضر شده و طبق اعلان قبلي ترجيحا رنگ كاپشن شلوار سورمه اي و تيشرت آبي باشد .

 

طبق برنامه دبستان از اين هفته روزهاي چهارشنبه پيك هفتگي آدينه جهت تكليف به دانش آموزان ارائه مي شود . لطفا جهت حسن انجام پيك توجه لازم را مبذول نماييد .

 

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  * 

 

برنامه غذايي دبستان تا پايان مهرماه

اينجا كليك كنيد .

 

 

امروز نونهالان پيش دبستاني با قسمت هاي مختلف مدرسه آشنا شدند .

 

ضمن بازديد از قسمت هاي مختلف : امورتربيتي ، امور اداري ، آشپزخانه ، آزمايشگاه و فضاهاي عمومي در دفتر مدير مدرسه نيز حضور يافته و عكس يادگاري گرفتند .

 

 

مهر با مهرباني درس و پاييز با فروافتادن برگ هاي زرين علم و دانايي بر صفحه ذهن كودكان آغاز شد تا راه رستگاري را از طريق دانش و اخلاق به ما بياموزد .  

 

مراسم اولين روز تحصيلي با حضور دانش آموزان و در فضايي شاد و دلپذير و خير مقدم مسئولين مدرسه آغاز گرديد . ضمن تبريك اين روز خجسته به كليه دانش آموزان ، اولياء و همكاران عزيز فرهنگي براي تك تك آنان آرزوي موفقيت مي نمايد .  

 

                                    

تكاليف كلاسي مربوط به هر پايه در منوي مختص آن پايه در قسمت سمت راست صفحه قابل مشاهده مي باشد . لازم به ذكر است روزهاي چهارشنبه هر هفته نيز كارنامه هفتگي دانش آموزان در صفحه اختصاصي دانش آموز درج خواهد شد .

 

جهت دريافت برنامه موقت هفتگي اينجا كليك نماييد . 

 

  

 

 

جشن شكوفه ها 

روز دوشنبه 31 شهريور ماه  جشن شكوفه ها با حضور كليه دانش آموزان پايه هاي ورودي پيش و اول دبستان با مراسمي شاد و دلپذير و ترنم موسيقايي كودكانه آغاز و صفحه رنگين ديگري در دفتر تحصيلي دانش آموزان نقش بست 

 

      


  

     

پس از آن با حضور در كلاس درس ساعتي را با آموزگار محترمشان گذرانيده و اولين ساعت آموزشي خود را تجربه كردند در پايان از كليه اولياي محترم پايه هاي مذكور كه در روزهاي ذكر شده همراه دانش آموزان بوده و آنان مسئولين مدرسه را پشتيباني نمودند تشكر مي نمائيم . 

 

 

اردوي اغاز سال

روز شنبه 29 / شهريور ماه به منظور ايجاد ارتباط صميمي با معلمان و يكديگر ، دانش آموزان پايه اول و پيش دبستاني به اردوي تفريحي باغ وحش تهران ارم رفته و روزي به يادماندني را در دفتر تحصيلي خود ثبت كردند . 

 

          

همزمان با اردوي مذكور اولياء محترم در كلاس روان شناسي با رويكرد نحوه برخورد با دانش آموزان پايه هاي ورودي شركت كرده كه بر اساس نظر سنجي از آنان بسيار مورد توجه قرار گرفت كه جا دارد از زحمات استاد سركار خانم چماني بسار تشكر كنيم . 

 

لازم به ذكر است دانش آموزان پايه دوم تا ششم نيز روزهاي 29 و 30 شهريورماه در مدرسه حضور بهم رسانيده و دروس سال هاي قبل به منظور ايجاد حلقه ارتباطي با مفاهيم جديد درسي همراه با آموزگاران محترم مرور كردند . 

 

 

 

 

 

رادين خيام قهرمان مدارس ابتدايي ايران شد .

رادين خيام در مسابقات تنيس روي ميز قهرماني آموزشگاه هاي كشور كه در رامسر برگزار گرديد با شكست كليه حريفان به مقام قهرماني دست يافته و به همراه تيم تهران در مسابقات تيمي به مقام نايب قهرماني دست يافت . رادين عزيز در راستاي مسير قهرماني در اردوي كمپ اشلاگر اتريش شركت كرده و صبح يك شنبه به اتقاق تيم منتخب Donic آلمان جهت حضور در كمپ آموزشي اشلاگر اتريش گرديد و به مدت يك هفته زير نظر مربيان آن كمپ تمرينات خود را برگزار مي نمايد .

 

 

 

روزهاي يك شنبه و دوشنبه طبق اعلان قبلي كه به عمل آمده بود ، دانش آموزان عزيز همراه با اولياء محترمشان در دبستان حضوريافته و لوازم التحرير و لباس فرم تقديم اين عزيزان شد .

 

 

 

لطفاً جهت ديدن بهتر مطالب  از مرورگرهاي google chrom، Mozilla يا

Internet Explorer11 استفاده فرماييد.

 

 

 

 

   

 

انتخاب دبستان نخبگان اميركبير به عنوان مدرسه برگزيده 

 

     امروز از سوي مسئولين آموزش و پرورش منطقه 3 و با حضور مدير كل آموزش و پرورش تهران از مدارس برگزيده منطقه قدرداني شد .

دبستان نخبگان اميركبير يكي از اين مدارس برگزيده بود كه لوح سپاس و تنديس مدارس برگزيده را دريافت كرد .

 اين انتخاب شايسته را به اولياء گرامي و پرسنل دبستان نخبگان اميركبير تبريك عرض نموده و اميدواريم بتوانيم در اين راه پويا تر از قبل گام برداريم .    

 

جهت مطالعه تقديرنامه اداره اينجا كليك نماييد .

 

 

 

آدرس : تهران - بلوار آفريقا - نرسيده به ظفر - كوچه يزدان پناه-پلاك 77
تلفن : 021-88659021
آدرس رايانامه : school nokhbegan-ak ir

 

 

 

آدرس : تهران - بلوار آفريقا - نرسيده به ظفر - كوچه يزدان پناه-پلاك 77
تلفن : 021-88659021
آدرس رايانامه : school nokhbegan-ak ir