ولي گرامي ؛

لطفاً جهت ديدن بهتر مطالب  از مرورگرهاي google chrom، Mozilla استفاده نماييد .

 

 به مناسبت شهادت پيامبر اكرم (ص) و امام حسن مجتبي ع مراسم عزاداري در مدرسه برگزار شد و از دانش آموزان با آش نذري پذيرايي به عمل آمد .

 

 

 

روز شنبه مورخ 29 / 9 / 93 دانش آموزان پايه چهارم از موزه علوم و فناوري بازديد كرده و در آنجا به انجام آزمايش پرداختند و در انتها نيز از جنگ موزه بهره بردند .

  

 

 

 

قابل توجه اولياء محترم ؛

احتراما به اطلاع مي رساند ترم زمستان زبان انگليسي از روز شنبه 29 / 9 / 93 با مديريت و برنامه ريزي موسسه زبان انگليسي آريانپور آغاز خواهد شد . لذا دانش آموزان از روز شنبه كتاب هاي زبان خود را همراه داشته باشند . ضمنا قرار است ترم زمستان با مرور ترم پاييز و سپس ادامه ي مباحث بعدي برقرار گردد .

                                                                  با سپاس فراتي - مدير دبستان 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *  

برنامه غذايي دي ماه 

  

 

 

 برگزاري مسابقه احكام و اذان در سايت دبستان

 

 

نفرات برگزيده :

پايه سوم : آبتين سيد صالحي ( اذان )  -  سام استكي ( احكام )

پايه چهارم : پارسا پوركمال ( اذان )  -  عرفان صمصاميه ( احكام )  

پايه پنجم : كيارش اصلاني ( اذان )  -  برديا كاوياني ( احكام )

پايه ششم : محمدمتين كريمي ( اذان )  -  اميرحسين دبيريان ( احكام )  

 

كارنامه هفتگي دانش آموزان با عنوان 930910  در صفحه شخصي دانش آموزان قابل مشاهده است .

توجه :

 جهت بازديد كارنامه با وارد كردن كد و رمز عبور وارد صفحه شخصي دانش آموز شده سپس از قسمت بالايي صفحه منوي گزارش هاي درسي / كارنامه ها / كارنامه آزمون هاي دوره اي / 930910 را انتخاب نماييد .

 

 

روز دوشنبه مورخ 23 / 9 / 93 كليه دانش آموزان پايه هاي پيش دبستان ، دوم و غايبين روز 17 / آذر  توسط سركار خانم دكتر نيكوخصال ( ولي دانش آموز پارسا عبدي ) معاينه شدند و نتيجه معاينات در اختيار دانش آموزان قرار گرفت . بدين وسيله از زحمات سركارخانم نيكوخصال كمال تشكر را داريم .

 

 

 

 

قابل توجه اولياء محترم ؛

ضمن تشكر از توجه شما به امور جاري مدرسه و استقبال از دريافت نظرات شما خواهشمند است با توجه به اينكه بعضي از اولياء گرامي پيام هايي براي مدرسه در وب سايت قرار مي دهند جهت پيگيري بهتر و سهولت در پاسخگويي به نكات زير توجه نماييد :

1 . در صورتي كه نياز به پيگيري فردي و شخصي دارد نام يا ايميل خود را ذكر فرماييد تا بتوان آن موضوع را پيگيري كرد .

2 . در صورتيكه موضوع عام است و مربوط به مجموعه مدرسه مي باشد لطفا آن را بصورت كامل مطرح فرماييد كه قابل پيگيري باشد .

به عنوان مثال روز گذشته پيامي در سايت خطاب به مدير منعكس شده كه :  « آقاي فراتي قرار بود اطلاع رساني كنند . » اما از آنجايي كه موضوع مورد اطلاع رساني ذكر نشده بود نتوانستيم منظور نويسنده را دريابيم .

 

 

 قابل توجه كليه اولياء محترم

ترم دوم زبان انگليسي دانش آموزان از روز چهارشنبه 26 / 9 / 93 برقرار خواهد شد . لذا لازم است دانش آموزان كتاب هاي زبان خود را همراه داشته باشند 

                                                     با سپاس مدير دبستان

 

 

 

آزمون مبتكران ويژه پايه هاي سوم ، چهارم ، پنجم و ششم روز يك شنبه 23 / 9 / 93 برگزار شد  و پس از دريافت نتايج به اولياء محترم اطلاع رساني خواهد شد .

 

   

در آستانه اربعين حسيني دانش آموزان دبستان نخبگان اميركبير دقايقي را به ياد ستمديدگان صحراي كربلا به سوگ نشسته و با كاروان حضرت زينب (س) همنوا شده و با نوحه سرايي ياد و خاطره شهداي كربلا را گرامي داشتند . همچنين با حلواي نذري از دانش آموزان پذيرايي شد .

 

   

ولي گرامي ؛

روز چهارشنبه19/ 9 / 93 ، رشد نوآموز و دانش آموز به دانش آموزان ارائه شد لطفا بر مطالعه و حسن پاسخ گويي به سوالات توجه لازم را مبذول نموده و نظارت فرماييد حتما پاسخ سوالات روز يكشنبه همراه آورده شود .

 

 

دانش آموزان پايه هاي دوم و سوم به همراه مربيان خود به ايستگاه 84 آتش نشاني رفته و در آنجا با طريقه خاموش كردن آتش و حوادث غيرمترقبه آشنا شدند .

 

  

 

 

 

 

نماز نردباني برافراشته در طول عمر است تا بتوان در شبانه روز چندين بار برفرازش رفته و بي واسطه با معبود سخن گفت و بي پرده با حبيب درد دل كرد. نماز از يك سو قطره قطره آب شدن و از سوي ديگر جرعه جرعه نوشيدن است .

در تاريخ 18 / 9 / 93 از دانش آموزان شركت كننده در نماز جماعت تقدير و هديه اي به رسم يادبود به اين عزيزان داده شد . لازم به ذكر است شركت دانش آموزان در نماز بر حسب علاقه و ميل باطني و شخصي دانش آموزان مي باشد .

 

 

 

قابل توجه اولياء محترم پايه هاي اول و پيش دبستان

احتراما به استحضار مي رساند دومين جلسه شناخت اختلالات يادگيري و راه هاي كمك در رفع اين اختلالات روز سه شنبه 25 / 9 / 93 از ساعت 45 / 7 لغايت 10 در محل سايت مدرسه برگزار مي گردد . از آنجائيكه اين موضوع يكي از مهم ترين مفاهيم روان شناسي در دوره تحصيلي است لذا خواهشمند است طوري برنامه ريزي نماييد كه راس ساعت مقرر در جلسه حضور بهمرسانيد . مدرس : روانشناس محترم : سركارخانم چماني

                                                                                        با سپاس - فراتي

 

 

 

بودجه بندي امتحان فاينال زبان

 

 

 

 

به منظور آشنايي دانش آموزان با مفهوم بازيافت و انجام فعاليت هاي هنري مانند كاردستي و نقاشي در تاريخ 15 / 9 / 93 روز شنبه ساعت 10 صبح دانش آموزان پايه اول به سراي محله امانيه رفتند و در انتهاي برنامه به آنان هديه اي به رسم يادبود داده شد و با كيك و اب ميوه پذيرايي شدند .

 

 

  

 

 

به منظور شناخت اختلالات يادگيري در كودكان و آشنايي با نشانه هاي بروز آن و كمك در صورت مشاهده آن براي فرزندانمان با دعوت مدرسه و با همكاري سركارخانم چماني مشاور و روان شناس محترم جلسه اي براي اولياء كلاس اول برگزار شد .

رضايتمندي اولياء در پايان جلسه حكايت از مفيد بودن جلسه داشت . بدينوسيله از اولياء محترمي كه در اين جلسه شركت داشتند تشكر مي نماييم .

در ضمن جلسه بعدي روز سه شنبه 25 / 9 / 93 از ساعت 45 : 7 برگزار مي شود .

 

 

 

پيامبر فرمودند : به كودكان خود تيراندازي ، شنا و سواركاري را بياموزيد .

در تاريخ 11 / 9 / 93 دانش آموزان پايه پنجم كه از لحاظ انضباطي و درسي كلاس برتر در آبان ماه بودند به باشگاه تيراندازي رفته و از امكانات آنجا بهره مند شدند . در پايان نيز از سه نفر از دانش آموزان برگزيده در تيراندازي تقدير به عمل آمد و روزي خاطره انگيز و به يادماندني براي آنان بود .

  

 

 * * * * * * * * * * * * * *  * * * *

 

قابل توجه اولياء محترم دانش آموزان پايه اول

با توجه به درخواست اولياء محترم پايه اول و به منظور بهره گيري از سخنان روانشناس محترم سركار خانم چماني با موضوع اختلالات يادگيري ، تشويق و تنبيه و مشكلات مبتلابه دانش آموزان ، خواهشمند است راس ساعت 45 : 7 روز سه شنبه 11 / 9 / 93 در محل سايت مدرسه حضور بهمرسانيد . بديهي است كسب اطلاعات روانشناسانه تاثير مثبتي در بهبود شرايط تحصيلي فرزندان عزيزتان خواهد داشت و حضور فعال شما نشانگر توجه به اين موضوع است .

                                                                با سپاس فراتي - مدير دبستان

 

 

  

 

به مناسبت  8 / آذر  - روز ملي زلزله و ايمني  ( كليك نماييد . )

 

 

 

 

 بازديد از صنايع الكترونيكي سامسونگ

طبق اعلان قبلي دانش آموزان پايه هاي پنجم و ششم به منظور آشنايي با صنايع الكترونيكي امروز از صنايع الكترونيكي سامسونگ بازديد به عمل آوردند . در اين راستا ابتدا با شنيدن سخنان مدير توليد با روند كلي كار آشنا شده و سپس از خط توليد و مونتاژ تلويزيون هاي LED و سه برد اصلي ، تغذيه و مانيتور بازديد كردند .

                                       

توجه :

دانش آموزان پايه هاي پنجم و ششم حتما گزارش از بازديد علمي خود را روز شنبه 8 / 9 / 93 همراه داشته باشند .

 

  

  

روزشنبه مورخ 1 / 9 / 93 آموزش ايمني در مقابل زلزله براي كليه پايه ها توسط جناب آقاي عباسي يكي از اعضاي ستاد بحران شهرداري همراه با اجراي مانور زلزله برگزار شد .

    

 

  

سالهاست كه نوجواني دوراني دشوارتر از دوران كودكي محسوب مي شود . سن شروع و دوران جهش نوجواني در ميان كودكان بهنجار متفاوت بوده و سن متوسط شروع اين دوران در پسران 12 يا 13 سالگي است و ميزان رشد يك سال بعد از اين به اوج خود مي رسد به همين مناسبت با هماهنگي مدرسه و دعوت از سركار خانم كريمي روز چهارشنبه 28 / آبان ، جلسه مشاوره بلوغ براي اولياء پايه ششم برگزار شد .

 

 

 

برنامه غذايي آذر ماه 

 كليك نماييد . 

   

 

 

 

 

 

اولياء پنجم روز شنبه 24 / آبان / 93 پاي درس استاد گرامي خانم كريمي در رابطه با بلوغ نشستند و پس از پايان جلسه نيز سوالات خود را مطرح و پاسخ شنيدند . بازتاب مثبت و شادماني اولياء حكايت از مفيد بودن جلسه داشت كه بدينوسيله از استاد گرامي و اولياء معزز كه در جلسه حضور داشتند تشكر مي كنيم .

 

 

 

 

 

جلسه شوراي دانش آموزي در تاريخ 21 / 8 / 93 در سايت دبستان برگزار شد . و در طي اين جلسه اعضاء كميته هاي خود را به شرح ذيل معرفي نمودند : 1 . آقاي صمصاميه كميته اخلاق  2 . آقاي عاشوري كميته ورزش و مسابقات ورزشي  3 . آقاي فكري كميته مسابقات علمي  4 . آقاي اصلاني كميته محيط زيست و راه اندازي بوفه در مدرسه   5 . آقايان كارگر و استرابادي ، نظافت كلاس    6 . آقاي كاوياني رياست شورا ، كميته بهداشت    7 . آقاي پور كمال در جلسه غايب بودند ولي قبلا جهت كميته نماز و قرآن اعلام آمدگي كرده بودند .

 عكس در قسمت آلبوم

 

   

   

 

 

اعلام نتايج آزمون مبتكران شماره 1 :

نتايج آزمون مبتكران شماره 1 كه در تاريخ 9 / 8 / 93 برگزار گرديده بود اعلام شد . نفرات برتر پايه هاي سوم تا ششم سر صف تشويق شده و امتياز اين نفرات برتر در طرح تشويقي آبان ماه محاسبه مي شود .

اينجا كليك نماييد .

 

 

 

 

 

مراسم سوگواري روز هشتم محرم همراه با مداحي دانش آموزان و پذيرايي با غذاي نذري  

 

 ساير عكس ها در قسمت آلبوم

 

 

روز شنبه مورخ 10 / 8 / 93 مصادف با هفتم محرم مراسم سوگواري در سايت دبستان با دعوت از حجه الاسلام بيات  برگزار شد . در طي اين مراسم در ابتدا براي دانش آموزان صحبت شد و سپس با مداحي دانش آموزان به عزاداري و سينه زني پرداختند . و در پايان نيز با ناهار نذري از دانش آموزان پذيرايي به عمل آمد  .

  

ساير عكس ها در قسمت آلبوم

روز شنبه مورخ 10 / 8 / 93 با توجه به طرح ملي پيشگيري از تنبلي چشم كليه دانش آموزان پايه پيش دبستان معاينه و بررسي شدند و كارت سلامت دانش آموزان تحويل آنان گرديد . لازم به ذكر است كارت سنجش بينايي و معرفي نامه به چشم پزشك همراه با نشاني پزشكان به دانش آموزاني كه مشكوك به تنبلي چشم بودند تحويل داده شد .  

 

 

« هر كس كار نيكي انجام دهد دو برابر آن پاداش به او خواهند داد . سوره انعام »

ايجاد انگيزي آن چيزي است كه به ما انرژي مي دهند و فعاليت هاي ما را هدايت مي كند . انگيزه به ما كمك مي كند برخي حقايق جالب درباره ي رفتار و يادگيري را درك كنيم .

بدين منظور طرحي تشويقي براي رعايت عدالت و نظم بيشتر در اخلاق و رفتار همچنين موارد درسي در نظر گرفته شد كه خيلي ريزبينانه در طي هفته ها و ماه ها ترم اول و دوم بين كلاس ها به صورت جمعي و گروهي و انتخاب كلاس برتر و همچنين به صورت فردي و تا پايان ترم سنجيده مي شوند . براي كلاس برتر اردوها و جايزه هاي برتر و همچنين دانش آموزان برتر نيز در پايان ترم معرفي خواهند شد همراه جايزه اي ويژه از آن ها قدرداني مي شود . كه ليست اين طرح تشويقي به اين صورت مي باشد :

اينجا كليك نماييد .

 

 

 

 قابل توجه كليه اولياء محترم

به مناسبت ايام سوگواري امام حسين ع برنامه هاي مدرسه در دهه اول محرم به شرح زير است :

1 . روز چهارشنبه 7 / 8 / 93 آش نذري به عنوان صبحانه به دانش آموزان داده شد .

 ساير عكس ها در قسمت آلبوم

2 . روز شنبه 10 / 8 / 93  برنامه عزاداري كوتاهي در ضمن تناول ناهار نذري قيمه پلو براي كليه دانش آموزان برگزار مي گردد  .

3 . روز يك شنبه 11 / 8 / 93  همراه با مراسم سوگواري كوتاهي و پذيرايي با غذاي نذري - قورمه سبزي - به سوگ شهداي كربلا مي نشينيم . 

 

 

 

 جلسه ملاقات معلمان با اولياء گرامي

    

 

  برنامه دائم هفتگي 

كليك نماييد .

  * *  * * *  * * * * * * * * * * * * * *

 

قابل توجه دانش آموزان علاقه مند به شركت در

 

مسابقات ورزشي منطقه 3

 

رديف

رشته

تاريخ مسابقه

سالن مسابقه

1

بدمينتون

پنج شنبه 29/8/93

صيادشيرازي

2

تنيس روي ميز

جمعه 21/9/93

وليعصر

3

شطرنج

شنبه 1/9/93

بعداً اعلام مي شود

4

شنا

جمعه 30/8/93

بعداً اعلام مي شود

5

فوتسال

جمعه 7/9/93

سالن هفتم تير

6

طناب زني

سه شنبه 4/9/93

بعداً اعلام مي شود

 

دانش آموزان علاقه مند كلاس هاي چهارم ، پنجم و ششم مي توانند جهت ثبت نام به خانم قادر مراجعه نمايند . زمان تا روز شنبه 19 / 7 / 93 

بديهي است پس از ثبت نام مورد آموزش قرارگرفته و پس از تست هاي انجام شده از ميان آنان افراد برجسته انتخاب و به مسابقه معرفي مي شوند .

 

با تشكر فراتي – مدير دبستان

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

   

 

انتخاب دبستان نخبگان اميركبير به عنوان مدرسه برگزيده 

 

   از سوي مسئولين آموزش و پرورش منطقه 3 و با حضور مدير كل آموزش و پرورش تهران از مدارس برگزيده منطقه قدرداني شد .

دبستان نخبگان اميركبير يكي از اين مدارس برگزيده بود كه لوح سپاس و تنديس مدارس برگزيده را دريافت كرد .

 اين انتخاب شايسته را به اولياء گرامي و پرسنل دبستان نخبگان اميركبير تبريك عرض نموده و اميدواريم بتوانيم در اين راه پويا تر از قبل گام برداريم .    

 

جهت مطالعه تقديرنامه اداره اينجا كليك نماييد .

 

 

 

 

 

 

آدرس : تهران - بلوار آفريقا - نرسيده به ظفر - كوچه يزدان پناه-پلاك 77
تلفن : 021-88659021
آدرس رايانامه : school nokhbegan-ak ir